Školanda

(Zitová, 11. 5. 2016 21:09)

Pěkný pozdrav všem dětičkám a dospělákům na školandu. Moc děkujeme za krásné fotečky. Je vidět, jak si to tam krásně všichni užíváte, solná jeskyně musela být super. Krásnou dobrou noc všem a už se na vás těšíme.

Školanda

(Lehečkovi, 11. 5. 2016 19:45)

Posíláme všem mnoho pozdravů na školandu.Máte to tam opravdu moc hezké a dle fotek (za něž mooooooc děkujeme)si to děti opravdu užívají!!!:o))
Přejeme vám nadále mnoho hezkých zážitků,spoustu smíchu,žádný pláč a počasí snad také vydrží.

Podekovani

(Brumlikovi, 10. 5. 2016 22:57)

Mockrat dekujeme za senzacni fotky.Jde videt,ze si to opravdu uzivate a deticky jsou spokojene.Posilame moc pozdravu a i nadale Vam prejeme krasne pocasi.

2 den na školandě

(ViktorkyZelený babička, 10. 5. 2016 19:56)

Re: 2 den na školandě

(Veronika,Blanka a Dan ze školandy, 10. 5. 2016 21:46)

Dobrý večer,děkujem za slova chvály.Je nám tu krásně,dětičky si libují.Úkoly plníme od rána do večera.Mějte se moc hezky a pozdravujem my dospěláci a hlavně všechny dětičky

1 den na skolande

(Lucie Bubenickova , 9. 5. 2016 20:54)

Posíláme všem moc pozdravu .Máte to tam moc pěkne :) .Děkuji za fotky .A přeji první noc bez slzicek.

Re: 1 den na skolande

(Veronika a Blanka a Dan, 9. 5. 2016 21:09)

(Jana Špačková, 25. 6. 2015 9:39)

Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat všem,kdo se podíleli na pasování předškoláků,bylo to krásné a i přes vrtochy počasí se akce moc povedla.Velké díky!

Pozdrav

(Klárka, 21. 5. 2015 7:59)

Ahoj všichni........Krásný pozdrav z kuchyně vám všem posílá Klárka.Nemám pro koho vařit,největší jedlíci mi odjeli!!Už se na vás s Blankou moc těšíme,je nám tady bez vás smutno..Posíláme hodně pusinek a zítra se uvidíme.

Dopis

(Blanka, 20. 5. 2015 13:58)

Krasne fotky a krasne usmevy deti.Urcite si to moc uzivaji.Moc se mi po vas styska.Tak si uzijte posledni dny a hupky,dupky domu k nam....Blanka

(Jitka Brumlíková, 19. 5. 2015 19:14)

Velké díky za fantastické fotky z kterých vyzařuje spokojenost.Už teď se těšíme na další.Posíláme moc pozdravů.

(Simona Zitová, 18. 5. 2015 21:58)

Děkujeme za překrásné fotky že školandy. Jde vidět velká spokojenost všech dětí a myslím si, že i Táni,Jitky a Verči. Hezky si to užijte, posíláme moc pozdravů.

(Kateřina Šnajdr, 18. 5. 2015 21:25)

Moc děkujeme za krásné fotky ze školandy, užívejte si přírody a Táňa,Verunka i Jituška pevné nervy. Posíláme moc pozdravů

Dobrou noc

(Blanka, 18. 5. 2015 21:18)

Detem preji krasnou prvni noc bez maminek,sladke sny a p.ucitelkam hlavne klidnou dobrou noc bez slzicek.Moc na vas myslim.Blanka

Plavání

(Pavlína Kopičková, 13. 2. 2015 20:28)

Děkujeme školce za plavání v Sokolovském bazénu Tomáškovi se moc líbilo :)

Velká pochvala

(Dáša Fischerová, 19. 9. 2014 12:16)

Ahoj holky učitelky, tak jsem po delší době mrkla na stránky školky a musím říct, že je na vás vidět, že svojí práci děláte opravdu s nadšením. Je vidět, že vás to baví a to je dobře. Hned bych si pořídila dalšího cvrčka, aby k vám zase mohl chodit do školky. Opravdu velká pochvala, změnilo se to k nepoznání. I když už tenkrát to bylo moc fajn. Pavlínka ráda vzpomíná...

poděkování

(Michaela Urbaníková, 25. 6. 2014 18:49)

Dobrý den,chtěla bych poděkovat paní učitelce Blance za přípravu vystoupení Berušek na zahradní slavnosti.Bylo to nádherný :-).

(Eva Kopecká, 25. 6. 2014 12:39)

Děkuji celému kolektivu mateřské školky za krásnou přípravu zahradní slavnosti.Také za celý školní rok plný zážitků.Přeji všem krásné prázdniny a těšíme se na vás v září..

(Blanka, 13. 6. 2014 18:26)

Děkuji mockrát všem rodičům,kteří nám vyšli vstříct během tohoto týdne,kdy si své děti nechali doma nebo je brali alespoň po obědě.Moc jste nám(a hlavně mě- během úrazu)pomohli.Ještě jednou veliké díííííky.

Návštěva v hospodářství

(Táňa, 10. 6. 2014 11:17)

Děkuji rodině Immerové a zvlášť a p.V.Immerové za umožnění návštěvy dětí ze školky v jejich hospodářství Ukázku domácích zvířat a za ochotu, kterou věnovala dětem při jejich zvídavých otázkách. Moc děkujeme, děti ze školky.