Výlet za zvířátky

(Verča, 26. 5. 2014 14:31)

Krásné čarodějnice

(Verča, 1. 5. 2014 12:56)

Ahoj školko,koukám,že jste měli pěkný čarodějnický rej.Bylo tam plno krásných čarodějek a čarodějů.Moc se mi po vás stýská.Posílám moc pozdravů.Vaše Verča:-)

Vánoční besídka Berušky

(Eva Kopecká, 19. 12. 2013 19:58)

Dýňobraní

(Táňa, 12. 10. 2013 19:33)

Děkuji všem rodičům, kteří se zapojili do naší akce " Dýňobraní".Dýně které jste společně s dětmi vytvořili jsou nádherné. Děkuji i za krásnou atmosféru při této akci. Zpěv na závěr byl výborný nápad! Díky Táňa

(Táňa, 2. 7. 2013 20:41)

Děkujeme Tomáškovi a jeho mamince za krásná slovíčka. Každý konec školního roku je pro nás velice dojemný, ale vždy máme radost, když se na nás školáčci přijdou podívat a pochlubit se prvním vysvědčením. Děkujeme a přejeme všem krásné prázdniny.

Loučení se školkou

(Jitka Kohoutová, 2. 7. 2013 9:33)

Milé paní učitelky touto cestou Vám chci ještě jednou poděkovat za krásný přístup jak k dětem tak rodičům. Za chvíle pohody strávené ve školce a za vaše snažení.
Když jsem se Tomíka ptala zda ve školce nic nezapomněl, se smutnýma očima mi odpověděl: "Zapomněl, Jitku a Táňu". Tak to jsem Vám děvčata napsat musela, dojímá mě to i teď když to píši. :-)
Mějte se moc hezky, užijte si dovolené a načerpejte nové síly....Někdy se na vás se školákama přijdeme podívat. Pa Jitka a kluci.

Pasování na školáka

(Soprovi, 27. 6. 2013 15:13)

Děkujeme za krásně připravenou akci pasování na školáka.Vše bylo moc pěkné a dokonale připravené.Děti zářily pohodou.Budoucí školáci na Vás budou jistě s láskou vzpomínat a my rodiče také!Jste skvělé!!Děkujeme.

Pasování na školáka

(Martin Záliš, 27. 6. 2013 14:54)

Chtěl bych Vám poděkovat za skvěle naplánovanou akci. Vše bylo super...:-). Děti byly jako vždy perfektní...:-).

Školanda 2013

(Martin Záliš, 17. 6. 2013 11:05)

Super fotky ze školandy...:-)..., jak je vidět, určitě jste se tam nenudili. Anička má opět plno skvělých zážitků, o kterých doma básnila. Posílám velké poděkování celému realizačnímu týmu...;-). Odvádíte skvělou práci...!!!

Fotky ze školandy

(Jitka Kohoutová, 15. 6. 2013 20:07)

Děkujeme za pěkně zdokumentovanou školandu, je vidět, že jste si to užili. Děti budou mít jistě na co vzpomínat.
Jste jedničky !

Školanda

(Táňa, 15. 6. 2013 18:12)

Uděluji pochvalu všem dětem, které byly s námi na školandě. Děti všechno zvládly - úkoly, úklid i trochu těch slziček. Chválím i všechny rodiče - děti byly perfektně připravené,nikomu nic nechybělo!Děkujeme

Školanda

(Verča, 15. 6. 2013 5:38)

Krásný fotečky.Je vidět,že jste si to užily:-).

Beseda se zdravotnicí

(Veronika ze školky, 24. 5. 2013 21:17)

Chtěla bych poděkovat paní Lehečkové za pěkně připravenou a poučnou besedu.Člověk si osvěžil základy ze zdravovědy a zároveň se dozvěděl něco nového.Děkuji :-)Veronika

Setkání dětí a pejsků

(Martin Záliš, 17. 4. 2013 14:28)

Dobrý den,
chtěl bych vám všem poděkovat za krásnou atmosféru, kterou jste nám všem připravili. Musím konstatovat, že děti mají ve vaší školce ohledně pejsků (a nejen pejsků)na svůj věk velký přehled. Myslím si, že jako tým MŠ odvádíte opravdu velmi dobrou práci a za to vám všem patří velký obdiv a velký dík.
Budu se tešit na příští setkání a na průběh soutěže v malování na téma "pes".
Mějte se krásně
Záliš Martin - CHS z Falkenštejna

Krásné Vánoce

(Martincovi, 19. 12. 2012 13:03)

Přejeme krásné Vánoce a úspěšný nový rok. Martincovi

Rej duchů

(Táňa, 3. 11. 2012 12:45)

Děkuji všem rodičům, kteří se zapojili do naší akce "Rej duchů" a připravili dětem úžasné masky.Děti si to užily, už se těšíme na Masopust!

úterní akce

(Pavlina Kopičková, 12. 9. 2012 18:57)

Kopičkovi zdraví školku ,,chceme s Tomáškem poděkovat za pozvání na vaší akci v úterý,která byla skvělá,.Šaškové byli srandovní a ty jejich písničky ještě lepší :).Bylo to super a těšíme se na další akcičku pa Tomášek s maminkou

pasování