(Táňa, 2. 7. 2013 20:41)

Děkujeme Tomáškovi a jeho mamince za krásná slovíčka. Každý konec školního roku je pro nás velice dojemný, ale vždy máme radost, když se na nás školáčci přijdou podívat a pochlubit se prvním vysvědčením. Děkujeme a přejeme všem krásné prázdniny.

Loučení se školkou

(Jitka Kohoutová, 2. 7. 2013 9:33)

Milé paní učitelky touto cestou Vám chci ještě jednou poděkovat za krásný přístup jak k dětem tak rodičům. Za chvíle pohody strávené ve školce a za vaše snažení.
Když jsem se Tomíka ptala zda ve školce nic nezapomněl, se smutnýma očima mi odpověděl: "Zapomněl, Jitku a Táňu". Tak to jsem Vám děvčata napsat musela, dojímá mě to i teď když to píši. :-)
Mějte se moc hezky, užijte si dovolené a načerpejte nové síly....Někdy se na vás se školákama přijdeme podívat. Pa Jitka a kluci.

Pasování na školáka

(Soprovi, 27. 6. 2013 15:13)

Děkujeme za krásně připravenou akci pasování na školáka.Vše bylo moc pěkné a dokonale připravené.Děti zářily pohodou.Budoucí školáci na Vás budou jistě s láskou vzpomínat a my rodiče také!Jste skvělé!!Děkujeme.

Pasování na školáka

(Martin Záliš, 27. 6. 2013 14:54)

Chtěl bych Vám poděkovat za skvěle naplánovanou akci. Vše bylo super...:-). Děti byly jako vždy perfektní...:-).

Školanda 2013

(Martin Záliš, 17. 6. 2013 11:05)

Super fotky ze školandy...:-)..., jak je vidět, určitě jste se tam nenudili. Anička má opět plno skvělých zážitků, o kterých doma básnila. Posílám velké poděkování celému realizačnímu týmu...;-). Odvádíte skvělou práci...!!!

Fotky ze školandy

(Jitka Kohoutová, 15. 6. 2013 20:07)

Děkujeme za pěkně zdokumentovanou školandu, je vidět, že jste si to užili. Děti budou mít jistě na co vzpomínat.
Jste jedničky !

Školanda

(Táňa, 15. 6. 2013 18:12)

Uděluji pochvalu všem dětem, které byly s námi na školandě. Děti všechno zvládly - úkoly, úklid i trochu těch slziček. Chválím i všechny rodiče - děti byly perfektně připravené,nikomu nic nechybělo!Děkujeme

Školanda

(Verča, 15. 6. 2013 5:38)

Krásný fotečky.Je vidět,že jste si to užily:-).

Beseda se zdravotnicí

(Veronika ze školky, 24. 5. 2013 21:17)

Chtěla bych poděkovat paní Lehečkové za pěkně připravenou a poučnou besedu.Člověk si osvěžil základy ze zdravovědy a zároveň se dozvěděl něco nového.Děkuji :-)Veronika

Setkání dětí a pejsků

(Martin Záliš, 17. 4. 2013 14:28)

Dobrý den,
chtěl bych vám všem poděkovat za krásnou atmosféru, kterou jste nám všem připravili. Musím konstatovat, že děti mají ve vaší školce ohledně pejsků (a nejen pejsků)na svůj věk velký přehled. Myslím si, že jako tým MŠ odvádíte opravdu velmi dobrou práci a za to vám všem patří velký obdiv a velký dík.
Budu se tešit na příští setkání a na průběh soutěže v malování na téma "pes".
Mějte se krásně
Záliš Martin - CHS z Falkenštejna

Krásné Vánoce

(Martincovi, 19. 12. 2012 13:03)

Přejeme krásné Vánoce a úspěšný nový rok. Martincovi

Rej duchů

(Táňa, 3. 11. 2012 12:45)

Děkuji všem rodičům, kteří se zapojili do naší akce "Rej duchů" a připravili dětem úžasné masky.Děti si to užily, už se těšíme na Masopust!

úterní akce

(Pavlina Kopičková, 12. 9. 2012 18:57)

Kopičkovi zdraví školku ,,chceme s Tomáškem poděkovat za pozvání na vaší akci v úterý,která byla skvělá,.Šaškové byli srandovní a ty jejich písničky ještě lepší :).Bylo to super a těšíme se na další akcičku pa Tomášek s maminkou

pasování

(Kohoutová Karla, 9. 7. 2012 12:09)

pasování na školáky v tomto roce vypadá dle fotek naprosto luxusně! Moc vám tleskám! Školka se stále zlepšuje a to už před dvěma lety jsem měla za to, že je na svém vrcholu. Jste hvězdy a školka je stále vyhlášenější. Mějte se moc hezky a užijte si zaslouženou dovolenou

Krásné prázdniny

(Jana Martincová, 3. 7. 2012 21:57)

Přejeme krásné prázdniny :-). Martincovi

Hezké prázdniny

(Táňa, 22. 6. 2012 22:45)

Přeji všem dětem sluníčkové prázdniny a plno nových zážitků! Rodičům přeji klidnou dovolenou a načerpání nových sil.Děkuji za spolupráci během školního roku. Táňa

Krásná umývárna

(Jitka Kohoutová, 24. 2. 2012 13:52)

Dobrý den, chtěla jsem pochválit vaší krásnou novou umývárnu, ať vám dobře slouží a jen tak dál :-)
Jitka K.

Gratulace

(Táňa, 1. 2. 2012 22:46)

Gratuluji "našim" prvňáčkům k prvnímu vysvědčení!!!
Přijďte se pochlubit,některé jedničky jsem už viděla!

1.pololetní vysvědčení

(Alena Ksandrová, 31. 1. 2012 9:06)

Dobrý den,nejprve bych ráda poděkovala, všem za krásné chvíle strávené ve školce. Naší Lucince se tam mocinky líbilo.Dnes je pro ni velký den, dostane 1.pololetní vysvědčení.Lucinka na vás stále vzpomíná.Děkuji moc .Ksandrová

(Jana Martincová, 13. 12. 2011 22:17)