Besídka pro maminky

(Jolana Důnovská, 13. 5. 2010 21:35)

Děkuji za nádhernou besídku,kterou jsme si užili spolu s našimi dětmi.Bylo to úžasné odpoledne.

akce

(Kohoutová Karla, 5. 5. 2010 22:49)

Chtěla bych poděkovat za pořádání akcí pro děti. Můj syn je nadšen a já tím pádem také. Děkuji za aktivní vedení dětí a děkuji za skvělé učitelky v naší mateřské školce.

Angličtina - odpověď

(T.Malinkovičová, 21. 3. 2010 18:55)

Dobrý den,lekce angličtiny nejsou archivovány.Na webových stránkách najdete každý týden pouze aktuální lekci.Všechny materiály dostávají děti v písemné podobě.Materiály,které si děti neodnesly,jsou uložené v MŠ,kde si je lze vyzvednout.

angličtina - minulé lekce

(Kohoutová Karla, 20. 3. 2010 15:10)

dobrý den, možná jen špatně hledám,ale potřebovala bych předchozí lekce z angličtiny,kterých se syn nezúčastnil a tím pádem nemáme podklady. Jsou někde archivovány a tudíž vyhledatelné? Nebo je možno prohlédnout a tisknout pouze poslední lekci? Děkuji za odpověď, případně radu pro dohledání

Pochvala

(Hana Zálišová, 14. 1. 2010 21:03)

Dobrý den, po delší době jsem opět navštívila Vaše stránky a jsem velmi mile překvapena. Nové stránky jsou opravdu moc pěkné a přehledné. Za poslední tři roky je vidět za celým týmem mateřské školy obrovský kus krásné práce, který našim dětem zpříjemňuje chvíle zde strávené. Děkuji H.Z.

poděkování

(Marcela Trávníčková(Shánělová), 2. 12. 2009 10:23)

díky

(jana.hoskova, 2. 12. 2009 9:05)

Dobrý den, chci se připojit k p. Gosslové. Besídka byla úžasná. Děkujeme. Hoškovi

poděkování

(Renata Gosslová, 1. 12. 2009 19:59)

Moc bych chtěla touto cestou poděkovat paní ředitelce a celému jejímu týmu-Blance,Jitce a Veronice za nádhernou mikulášskou besidku a pestrý program na ní.Myslim že nejen děti se bavili ale i rodiče.Bylo to super a doufám že příští rok nás opět něčim překvapite.

úžasné

(Karla Kohoutová, 30. 11. 2009 20:57)

stránky jsou moc pěkné a těším se na další a další novinky o našich dětech. Většina maminek slyší na otázku "Jak bylo ve školce", odpověď "Dobře" :) Takže jsem ráda, že se dozvídám více o pobytu syna ve školce, aniž bych z něj dolovala každé slůvko, když už se zabývá opětně něčím novým :)

pochvala

(Marie Punčochářová, 24. 11. 2009 21:45)

Moc pěkné stránky. Máte moc šikovnou paní ředitelku. Je vidět, že je práce jejím koníčkem. Více takových školek na Sokolovsku. :)

nové stránky

(Jana Hošková, 24. 11. 2009 11:23)

Gratuluji mateřské školce k novým webovým stránkám, jsou moc pěkné :o) .

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5