Nostalgiské vzpomínky...:-)

(Dáša Fischerová, 3. 7. 2010 16:59)

Tak jsem náhodně zjistila, že školka v Citicích má nové webovky a je to moc pěkný. Společně s Pájou jsem prohlédla fotky z akcí a ze školky a Pavlínka ani po prvním školním roce nezapomněla, jak pěkně jí ve školce bylo. A to je velice příjemný pocit, když víte, že to vaše díťátko bylo spokojené. Jen tak dál holky, vedete to moc pěkně a věřte, že všude zveřejňuju jen samou chválu. Zdraví vás Dáša s věčnou otázkou: "A jak to vlastně bude...?"

(Jana Hošková, 13. 6. 2010 11:02)

Jako maminka budoucího prvňáčka bych chtěla poděkovat za sebe i za své děti všem v MŠ, kteří mají hezký vztah k dětem a mají je rády takové jaké jsou. Děkuji za krásné akce pro děti i pro rodiče. Hluboce smekám před paní ředitelkou Táňou, která se svým kolektivem dokázala vybudovat školku do dnešní podoby úplně od nuly, dokáže v dnešní době sehnat sponzory pro různé akce a i díky tomu je program pro děti velmi pestrý.Také děkuji za pochopení a vstřícnost při řešení individuálních starostí s dětmi.Mému Vítkovi se bude stýskat a bude mít hezké vzpomínky. Díky.

Pochvala

(Táňa, 5. 6. 2010 12:12)

Udělujeme pochvalu všem dětem,které byly s námi na "školandě" a jejich rodičům,kteří je tak bezvadně vychovali a vychovávají.I přes opravdovou nepřízeň počasí jsme si pobyt užili. Nikdo z dětí "nekňoural" a statečně za každého počasí vyrážely na tůry a vycházky po okolí.V jídelně se pan kuchař nestačil divit kolik toho naše děti sní.Udržovat pořádek ve svých věcech byl sice pro někoho trochu "tvrdší oříšek",ale s pomocí kamarádů se vždy vše zvládlo.Každé ráno,děti,které se vzbudily dříve,nechaly ostatní v klidu dospat.Na této "školandě jsme poznali,že máme opravdu perfektní děti,kteří už ví co je kamarádství a opora druhému v nesnázích.Ještě jednou děkujeme. A snad už příští rok bude hezky,vždyť nám pršelo už po třetí!!!

poděkování

(Dana Houčková, 4. 6. 2010 23:29)

Chtěla bych strašně moc poděkovat všem pracovnicím MŠ za nádherný vztah k dětem, za to, že jim práce není jen povinností, za jejich krásné besídky i odpolední divadélka, za rozzářené dětské oči, za to, že se dětem nechce ani v 15h ještě domů, a v neděli se nemohou dočkat rána, protože půjdou do své školky. Za sebe bych moc chtěla poděkovat za Petrušku, která rozhodně nemá jednoduché dětství a přesto jí oči jen září když si spolu povídáme o školce.A nakonec skládám poklonu za zcela jistě velmi náročnou "Školu v přírodě", na které se spiklo počasí opravdu důkladně, a přesto se děti vrátily spokojené a s úsměvem. Klobouk dolů, paní učitelky a všichni ostatní, kdo se zasluhujete o smích a štěstí našich dětí a vnoučat.Moc děkuji.

Besídka pro maminky

(Jolana Důnovská, 13. 5. 2010 21:35)

Děkuji za nádhernou besídku,kterou jsme si užili spolu s našimi dětmi.Bylo to úžasné odpoledne.

akce

(Kohoutová Karla, 5. 5. 2010 22:49)

Chtěla bych poděkovat za pořádání akcí pro děti. Můj syn je nadšen a já tím pádem také. Děkuji za aktivní vedení dětí a děkuji za skvělé učitelky v naší mateřské školce.

Angličtina - odpověď

(T.Malinkovičová, 21. 3. 2010 18:55)

Dobrý den,lekce angličtiny nejsou archivovány.Na webových stránkách najdete každý týden pouze aktuální lekci.Všechny materiály dostávají děti v písemné podobě.Materiály,které si děti neodnesly,jsou uložené v MŠ,kde si je lze vyzvednout.

angličtina - minulé lekce

(Kohoutová Karla, 20. 3. 2010 15:10)

dobrý den, možná jen špatně hledám,ale potřebovala bych předchozí lekce z angličtiny,kterých se syn nezúčastnil a tím pádem nemáme podklady. Jsou někde archivovány a tudíž vyhledatelné? Nebo je možno prohlédnout a tisknout pouze poslední lekci? Děkuji za odpověď, případně radu pro dohledání

Pochvala

(Hana Zálišová, 14. 1. 2010 21:03)

Dobrý den, po delší době jsem opět navštívila Vaše stránky a jsem velmi mile překvapena. Nové stránky jsou opravdu moc pěkné a přehledné. Za poslední tři roky je vidět za celým týmem mateřské školy obrovský kus krásné práce, který našim dětem zpříjemňuje chvíle zde strávené. Děkuji H.Z.

poděkování

(Marcela Trávníčková(Shánělová), 2. 12. 2009 10:23)

díky

(jana.hoskova, 2. 12. 2009 9:05)

Dobrý den, chci se připojit k p. Gosslové. Besídka byla úžasná. Děkujeme. Hoškovi

poděkování

(Renata Gosslová, 1. 12. 2009 19:59)

Moc bych chtěla touto cestou poděkovat paní ředitelce a celému jejímu týmu-Blance,Jitce a Veronice za nádhernou mikulášskou besidku a pestrý program na ní.Myslim že nejen děti se bavili ale i rodiče.Bylo to super a doufám že příští rok nás opět něčim překvapite.

úžasné

(Karla Kohoutová, 30. 11. 2009 20:57)

stránky jsou moc pěkné a těším se na další a další novinky o našich dětech. Většina maminek slyší na otázku "Jak bylo ve školce", odpověď "Dobře" :) Takže jsem ráda, že se dozvídám více o pobytu syna ve školce, aniž bych z něj dolovala každé slůvko, když už se zabývá opětně něčím novým :)

pochvala

(Marie Punčochářová, 24. 11. 2009 21:45)

Moc pěkné stránky. Máte moc šikovnou paní ředitelku. Je vidět, že je práce jejím koníčkem. Více takových školek na Sokolovsku. :)

nové stránky

(Jana Hošková, 24. 11. 2009 11:23)

Gratuluji mateřské školce k novým webovým stránkám, jsou moc pěkné :o) .

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5