medicament pour agrandir penis

(nseo-sw.men, 13. 10. 2018 23:06)

I love your blog.. very nice colors & theme. Did you design this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz respond as I'm looking to construct my own blog and would like to know where u got this from. thanks
medicament pour agrandir penis nseo-sw.men/diets/91985-medicament-pour-agrandir-penis.html

Test, just a test

(umla, 21. 9. 2018 22:16)

Hello. And Bye.

Zahradní slavnost

(rodiče Kubíka a Honzíka Lehečky, 14. 6. 2018 23:45)

Děkujeme Vám velice za dnešní báječně strávené odpoledne ve vaší režii. Tak jako vždy bylo vystoupení dětí, které jste s nimi nacvičili, perfektní.Byla to skvělá tečka za 8 lety ,během nichž jste vstoupili do našich životů. Oba naši synové budou mít nádherné vzpomínky na strávený čas ve Vaší -naší školce. A i my dospělí budeme na Vás velice rádi vzpomínat. :o) Děkujeme !!!

školanda

(Lucinky Zelený babička, 29. 5. 2018 16:20)

Áaaa už jsou tu fotečky.Díky za ně moc :) Jste všichni skvělííí.

(Táňa, 19. 4. 2018 20:41)

Dobrý večer, chtěla bych poděkovat všem rodičům, kteří velmi ochotně přivezli děti na vystoupení v Sokolově. Děkuji za spolupráci Táňa

(Táňa, 16. 6. 2017 15:02)

Děkujeme všem rodičům, kteří přispěli nemalou částkou do tomboly. Zakoupíme basketbalový koš a míč do naší nové tělocvičny a ještě zbyde na fotbalový míč na zahradu. Moc děkujeme
Za naše - vaše dětičky Táňa

Zahradní slavnost

(Veronika, 16. 6. 2017 8:14)

Musím pochválit děti ze školky,jak se jim vydařilo úžasné vystoupení a paní učitelky za to,že to vše krásně připravili.Zahradní slavnost se vyvedla,počasí přálo,co víc si přát.Snad už jen ty prázdniny.Moc ráda jsem Vás všechny zase viděla.
Velkou pusu Verča :*)))

Velké díky

(Širochmanovi, 15. 6. 2017 18:41)

Za nás velké díky za úžasné odpoledne v naší citické školce. Na vystoupení dětí je vidět obrovský kus práce, kterou s nimi máte. A jako bonus letos vyšlo počasí..

Pozdrav celé školce

(Veronika, 14. 5. 2017 18:33)

Ahoj děti,Táňo,Blanko,Jitko,Klárko,
koukám na fotky,jak si to ve školce užíváte.Čato na Vás myslím,akorát nemám tolik času,abych zašla častěji na návštěvu.Což mě velice mrzí.Ale slibuji,že se brzy zastavím.Posílám moc,moc moc pozdravů a pusu.
Vaše Verča :-*

Pro školáky

(Veronika, 25. 6. 2016 10:48)

Táké bych ráda popřála všem školákům,ať mají šťastný vstup do první třídy,hodnou a spravedlivou paní učitelku a spoustu nových kamarádů.Podle fotek jste měli krásné pasování a tak jste udělali pomyslnou tečku za školkou.
Dávejte na sebe o prázdninách pozor a užívejte si sluníčka a volna.
Vaše Verča :-))

Rozloučení

(Veronika, 25. 6. 2016 10:09)

Zahradní slavnost

(Eva Kopecká , 3. 6. 2016 21:37)

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu MŠ a hlavně všem dětičkám za pěkně strávené odpoledne. Bylo to super a mě osobně se bude moc stýskat po vašich akcích. Vždy budu vašim divákem i na dále jako babička :-) Jste prostě nejlepší ještě jednou velké díky za Milánka :-)

Školanda

(Kopičkovi , 24. 5. 2016 9:28)

Děkujeme za našeho Tomáška ze školandy přijel úplně nadšený,pořád vyprávěl a dokonce nám i zpíval písničky co se naučil . Nejlepší bylo, když nám oznámil že se mu vůbec nestýskalo a chce ject zpátky .Všem moc děkujeme Kopičkovi

Pozdrav na školandu

(Romana Lehečková, 12. 5. 2016 23:33)

Ještě jednou posíláme všem pozdrav na školandu!!! Děkujeme za průběžné informace,krásné fotky a Vám dospělákům patří především velký obdiv a dík ,jak skvěle jste dokázali vymyslet program, vše zorganizovat a uskutečnit a především vykouzlit dětičkám úsměvy na rtech!!!!!!!! :o)))) Už se těším,jak nám bude Kubík vše vyprávět :o)))
Zítra u autobusu ahoj

Verča,Blanka a Dan

(Předposlední den školandy, 12. 5. 2016 22:40)

Zdravíme ze šp,
tak dnes to vševyvrcholilo sportovním odpolednem a dětskou diskotékou.Na které se děti mimochodem pěkně odvázali,že jsme se až divili,jak umí pěkně trsat.
|Rozdělili jsme si pokladspravedlivým dílem a večer měli děti malého bobříka odvahy a zvládli ho bravurně i ti nejmenší.
Tak posíláme moc pozdravů a zítra ahóóóóój u autobusu.

(Bubenickova , 11. 5. 2016 22:50)

Posíláme všem moc pozdravu a mockrát děkujeme za fotky je vidět že si to všichni pěkně uživate :) .a dospělákum veliké diky jste úžasný .krásnou klidnou noc

Verča,Blanka a Dan

(POZDRAV ZE ŠKOLANDY VŠEM, 11. 5. 2016 21:59)

Dobrý večer,
tak máme další den za sebou a už se nám to krátí.Děti nemají ani čas si postesknout.Dnes jsme celé odpoledne prožili výletem na hrado zámek Libá(2,5km tam a 2,5km zpět),pak jsme hledali poklad a den jsme završili opékáním buřtů.Takže děti doslova a do písmene odpadli a už zařezávají.
Jinak děkujem a jsme rádi,že nás sledujete na fotkách.
Přeji pěkný večer Veronika

Školanda

(Zitová, 11. 5. 2016 21:09)

Pěkný pozdrav všem dětičkám a dospělákům na školandu. Moc děkujeme za krásné fotečky. Je vidět, jak si to tam krásně všichni užíváte, solná jeskyně musela být super. Krásnou dobrou noc všem a už se na vás těšíme.

Školanda

(Lehečkovi, 11. 5. 2016 19:45)

Posíláme všem mnoho pozdravů na školandu.Máte to tam opravdu moc hezké a dle fotek (za něž mooooooc děkujeme)si to děti opravdu užívají!!!:o))
Přejeme vám nadále mnoho hezkých zážitků,spoustu smíchu,žádný pláč a počasí snad také vydrží.

Podekovani

(Brumlikovi, 10. 5. 2016 22:57)

Mockrat dekujeme za senzacni fotky.Jde videt,ze si to opravdu uzivate a deticky jsou spokojene.Posilame moc pozdravu a i nadale Vam prejeme krasne pocasi.

1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »