Zahradní slavnost

(rodiče Kubíka a Honzíka Lehečky, 14. 6. 2018 23:45)

Děkujeme Vám velice za dnešní báječně strávené odpoledne ve vaší režii. Tak jako vždy bylo vystoupení dětí, které jste s nimi nacvičili, perfektní.Byla to skvělá tečka za 8 lety ,během nichž jste vstoupili do našich životů. Oba naši synové budou mít nádherné vzpomínky na strávený čas ve Vaší -naší školce. A i my dospělí budeme na Vás velice rádi vzpomínat. :o) Děkujeme !!!

školanda

(Lucinky Zelený babička, 29. 5. 2018 16:20)

Áaaa už jsou tu fotečky.Díky za ně moc :) Jste všichni skvělííí.

(Táňa, 19. 4. 2018 20:41)

Dobrý večer, chtěla bych poděkovat všem rodičům, kteří velmi ochotně přivezli děti na vystoupení v Sokolově. Děkuji za spolupráci Táňa

(Táňa, 16. 6. 2017 15:02)

Děkujeme všem rodičům, kteří přispěli nemalou částkou do tomboly. Zakoupíme basketbalový koš a míč do naší nové tělocvičny a ještě zbyde na fotbalový míč na zahradu. Moc děkujeme
Za naše - vaše dětičky Táňa

Zahradní slavnost

(Veronika, 16. 6. 2017 8:14)

Musím pochválit děti ze školky,jak se jim vydařilo úžasné vystoupení a paní učitelky za to,že to vše krásně připravili.Zahradní slavnost se vyvedla,počasí přálo,co víc si přát.Snad už jen ty prázdniny.Moc ráda jsem Vás všechny zase viděla.
Velkou pusu Verča :*)))

Velké díky

(Širochmanovi, 15. 6. 2017 18:41)

Za nás velké díky za úžasné odpoledne v naší citické školce. Na vystoupení dětí je vidět obrovský kus práce, kterou s nimi máte. A jako bonus letos vyšlo počasí..

Pozdrav celé školce

(Veronika, 14. 5. 2017 18:33)

Ahoj děti,Táňo,Blanko,Jitko,Klárko,
koukám na fotky,jak si to ve školce užíváte.Čato na Vás myslím,akorát nemám tolik času,abych zašla častěji na návštěvu.Což mě velice mrzí.Ale slibuji,že se brzy zastavím.Posílám moc,moc moc pozdravů a pusu.
Vaše Verča :-*

Test, just a testTest, just a test

(mumpecoupt, 7. 5. 2017 18:06)

Pro školáky

(Veronika, 25. 6. 2016 10:48)

Táké bych ráda popřála všem školákům,ať mají šťastný vstup do první třídy,hodnou a spravedlivou paní učitelku a spoustu nových kamarádů.Podle fotek jste měli krásné pasování a tak jste udělali pomyslnou tečku za školkou.
Dávejte na sebe o prázdninách pozor a užívejte si sluníčka a volna.
Vaše Verča :-))

Rozloučení

(Veronika, 25. 6. 2016 10:09)

Zahradní slavnost

(Eva Kopecká , 3. 6. 2016 21:37)

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu MŠ a hlavně všem dětičkám za pěkně strávené odpoledne. Bylo to super a mě osobně se bude moc stýskat po vašich akcích. Vždy budu vašim divákem i na dále jako babička :-) Jste prostě nejlepší ještě jednou velké díky za Milánka :-)

Školanda

(Kopičkovi , 24. 5. 2016 9:28)

Děkujeme za našeho Tomáška ze školandy přijel úplně nadšený,pořád vyprávěl a dokonce nám i zpíval písničky co se naučil . Nejlepší bylo, když nám oznámil že se mu vůbec nestýskalo a chce ject zpátky .Všem moc děkujeme Kopičkovi

Pozdrav na školandu

(Romana Lehečková, 12. 5. 2016 23:33)

Ještě jednou posíláme všem pozdrav na školandu!!! Děkujeme za průběžné informace,krásné fotky a Vám dospělákům patří především velký obdiv a dík ,jak skvěle jste dokázali vymyslet program, vše zorganizovat a uskutečnit a především vykouzlit dětičkám úsměvy na rtech!!!!!!!! :o)))) Už se těším,jak nám bude Kubík vše vyprávět :o)))
Zítra u autobusu ahoj

Verča,Blanka a Dan

(Předposlední den školandy, 12. 5. 2016 22:40)

Zdravíme ze šp,
tak dnes to vševyvrcholilo sportovním odpolednem a dětskou diskotékou.Na které se děti mimochodem pěkně odvázali,že jsme se až divili,jak umí pěkně trsat.
|Rozdělili jsme si pokladspravedlivým dílem a večer měli děti malého bobříka odvahy a zvládli ho bravurně i ti nejmenší.
Tak posíláme moc pozdravů a zítra ahóóóóój u autobusu.

(Bubenickova , 11. 5. 2016 22:50)

Posíláme všem moc pozdravu a mockrát děkujeme za fotky je vidět že si to všichni pěkně uživate :) .a dospělákum veliké diky jste úžasný .krásnou klidnou noc

Verča,Blanka a Dan

(POZDRAV ZE ŠKOLANDY VŠEM, 11. 5. 2016 21:59)

Dobrý večer,
tak máme další den za sebou a už se nám to krátí.Děti nemají ani čas si postesknout.Dnes jsme celé odpoledne prožili výletem na hrado zámek Libá(2,5km tam a 2,5km zpět),pak jsme hledali poklad a den jsme završili opékáním buřtů.Takže děti doslova a do písmene odpadli a už zařezávají.
Jinak děkujem a jsme rádi,že nás sledujete na fotkách.
Přeji pěkný večer Veronika

Školanda

(Zitová, 11. 5. 2016 21:09)

Pěkný pozdrav všem dětičkám a dospělákům na školandu. Moc děkujeme za krásné fotečky. Je vidět, jak si to tam krásně všichni užíváte, solná jeskyně musela být super. Krásnou dobrou noc všem a už se na vás těšíme.

Školanda

(Lehečkovi, 11. 5. 2016 19:45)

Posíláme všem mnoho pozdravů na školandu.Máte to tam opravdu moc hezké a dle fotek (za něž mooooooc děkujeme)si to děti opravdu užívají!!!:o))
Přejeme vám nadále mnoho hezkých zážitků,spoustu smíchu,žádný pláč a počasí snad také vydrží.

Podekovani

(Brumlikovi, 10. 5. 2016 22:57)

Mockrat dekujeme za senzacni fotky.Jde videt,ze si to opravdu uzivate a deticky jsou spokojene.Posilame moc pozdravu a i nadale Vam prejeme krasne pocasi.

2 den na školandě

(ViktorkyZelený babička, 10. 5. 2016 19:56)

1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »