Zahradní slavnost

(Eva Kopecká , 3. 6. 2016 21:37)

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu MŠ a hlavně všem dětičkám za pěkně strávené odpoledne. Bylo to super a mě osobně se bude moc stýskat po vašich akcích. Vždy budu vašim divákem i na dále jako babička :-) Jste prostě nejlepší ještě jednou velké díky za Milánka :-)

Školanda

(Kopičkovi , 24. 5. 2016 9:28)

Děkujeme za našeho Tomáška ze školandy přijel úplně nadšený,pořád vyprávěl a dokonce nám i zpíval písničky co se naučil . Nejlepší bylo, když nám oznámil že se mu vůbec nestýskalo a chce ject zpátky .Všem moc děkujeme Kopičkovi

Pozdrav na školandu

(Romana Lehečková, 12. 5. 2016 23:33)

Ještě jednou posíláme všem pozdrav na školandu!!! Děkujeme za průběžné informace,krásné fotky a Vám dospělákům patří především velký obdiv a dík ,jak skvěle jste dokázali vymyslet program, vše zorganizovat a uskutečnit a především vykouzlit dětičkám úsměvy na rtech!!!!!!!! :o)))) Už se těším,jak nám bude Kubík vše vyprávět :o)))
Zítra u autobusu ahoj

Verča,Blanka a Dan

(Předposlední den školandy, 12. 5. 2016 22:40)

Zdravíme ze šp,
tak dnes to vševyvrcholilo sportovním odpolednem a dětskou diskotékou.Na které se děti mimochodem pěkně odvázali,že jsme se až divili,jak umí pěkně trsat.
|Rozdělili jsme si pokladspravedlivým dílem a večer měli děti malého bobříka odvahy a zvládli ho bravurně i ti nejmenší.
Tak posíláme moc pozdravů a zítra ahóóóóój u autobusu.

(Bubenickova , 11. 5. 2016 22:50)

Posíláme všem moc pozdravu a mockrát děkujeme za fotky je vidět že si to všichni pěkně uživate :) .a dospělákum veliké diky jste úžasný .krásnou klidnou noc

Verča,Blanka a Dan

(POZDRAV ZE ŠKOLANDY VŠEM, 11. 5. 2016 21:59)

Dobrý večer,
tak máme další den za sebou a už se nám to krátí.Děti nemají ani čas si postesknout.Dnes jsme celé odpoledne prožili výletem na hrado zámek Libá(2,5km tam a 2,5km zpět),pak jsme hledali poklad a den jsme završili opékáním buřtů.Takže děti doslova a do písmene odpadli a už zařezávají.
Jinak děkujem a jsme rádi,že nás sledujete na fotkách.
Přeji pěkný večer Veronika

Školanda

(Zitová, 11. 5. 2016 21:09)

Pěkný pozdrav všem dětičkám a dospělákům na školandu. Moc děkujeme za krásné fotečky. Je vidět, jak si to tam krásně všichni užíváte, solná jeskyně musela být super. Krásnou dobrou noc všem a už se na vás těšíme.

Školanda

(Lehečkovi, 11. 5. 2016 19:45)

Posíláme všem mnoho pozdravů na školandu.Máte to tam opravdu moc hezké a dle fotek (za něž mooooooc děkujeme)si to děti opravdu užívají!!!:o))
Přejeme vám nadále mnoho hezkých zážitků,spoustu smíchu,žádný pláč a počasí snad také vydrží.

Podekovani

(Brumlikovi, 10. 5. 2016 22:57)

Mockrat dekujeme za senzacni fotky.Jde videt,ze si to opravdu uzivate a deticky jsou spokojene.Posilame moc pozdravu a i nadale Vam prejeme krasne pocasi.

2 den na školandě

(ViktorkyZelený babička, 10. 5. 2016 19:56)

Re: 2 den na školandě

(Veronika,Blanka a Dan ze školandy, 10. 5. 2016 21:46)

Dobrý večer,děkujem za slova chvály.Je nám tu krásně,dětičky si libují.Úkoly plníme od rána do večera.Mějte se moc hezky a pozdravujem my dospěláci a hlavně všechny dětičky

1 den na skolande

(Lucie Bubenickova , 9. 5. 2016 20:54)

Posíláme všem moc pozdravu .Máte to tam moc pěkne :) .Děkuji za fotky .A přeji první noc bez slzicek.

Re: 1 den na skolande

(Veronika a Blanka a Dan, 9. 5. 2016 21:09)

(Jana Špačková, 25. 6. 2015 9:39)

Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat všem,kdo se podíleli na pasování předškoláků,bylo to krásné a i přes vrtochy počasí se akce moc povedla.Velké díky!

Pozdrav

(Klárka, 21. 5. 2015 7:59)

Ahoj všichni........Krásný pozdrav z kuchyně vám všem posílá Klárka.Nemám pro koho vařit,největší jedlíci mi odjeli!!Už se na vás s Blankou moc těšíme,je nám tady bez vás smutno..Posíláme hodně pusinek a zítra se uvidíme.

Dopis

(Blanka, 20. 5. 2015 13:58)

Krasne fotky a krasne usmevy deti.Urcite si to moc uzivaji.Moc se mi po vas styska.Tak si uzijte posledni dny a hupky,dupky domu k nam....Blanka

(Jitka Brumlíková, 19. 5. 2015 19:14)

Velké díky za fantastické fotky z kterých vyzařuje spokojenost.Už teď se těšíme na další.Posíláme moc pozdravů.

(Simona Zitová, 18. 5. 2015 21:58)

Děkujeme za překrásné fotky že školandy. Jde vidět velká spokojenost všech dětí a myslím si, že i Táni,Jitky a Verči. Hezky si to užijte, posíláme moc pozdravů.

(Kateřina Šnajdr, 18. 5. 2015 21:25)

Moc děkujeme za krásné fotky ze školandy, užívejte si přírody a Táňa,Verunka i Jituška pevné nervy. Posíláme moc pozdravů

Dobrou noc

(Blanka, 18. 5. 2015 21:18)