Plavání

(Pavlína Kopičková, 13. 2. 2015 20:28)

Děkujeme školce za plavání v Sokolovském bazénu Tomáškovi se moc líbilo :)

Velká pochvala

(Dáša Fischerová, 19. 9. 2014 12:16)

Ahoj holky učitelky, tak jsem po delší době mrkla na stránky školky a musím říct, že je na vás vidět, že svojí práci děláte opravdu s nadšením. Je vidět, že vás to baví a to je dobře. Hned bych si pořídila dalšího cvrčka, aby k vám zase mohl chodit do školky. Opravdu velká pochvala, změnilo se to k nepoznání. I když už tenkrát to bylo moc fajn. Pavlínka ráda vzpomíná...

poděkování

(Michaela Urbaníková, 25. 6. 2014 18:49)

Dobrý den,chtěla bych poděkovat paní učitelce Blance za přípravu vystoupení Berušek na zahradní slavnosti.Bylo to nádherný :-).

(Eva Kopecká, 25. 6. 2014 12:39)

Děkuji celému kolektivu mateřské školky za krásnou přípravu zahradní slavnosti.Také za celý školní rok plný zážitků.Přeji všem krásné prázdniny a těšíme se na vás v září..

(Blanka, 13. 6. 2014 18:26)

Děkuji mockrát všem rodičům,kteří nám vyšli vstříct během tohoto týdne,kdy si své děti nechali doma nebo je brali alespoň po obědě.Moc jste nám(a hlavně mě- během úrazu)pomohli.Ještě jednou veliké díííííky.

Návštěva v hospodářství

(Táňa, 10. 6. 2014 11:17)

Děkuji rodině Immerové a zvlášť a p.V.Immerové za umožnění návštěvy dětí ze školky v jejich hospodářství Ukázku domácích zvířat a za ochotu, kterou věnovala dětem při jejich zvídavých otázkách. Moc děkujeme, děti ze školky.

Výlet za zvířátky

(Verča, 26. 5. 2014 14:31)

Krásné čarodějnice

(Verča, 1. 5. 2014 12:56)

Ahoj školko,koukám,že jste měli pěkný čarodějnický rej.Bylo tam plno krásných čarodějek a čarodějů.Moc se mi po vás stýská.Posílám moc pozdravů.Vaše Verča:-)

Vánoční besídka Berušky

(Eva Kopecká, 19. 12. 2013 19:58)

Dýňobraní

(Táňa, 12. 10. 2013 19:33)

Děkuji všem rodičům, kteří se zapojili do naší akce " Dýňobraní".Dýně které jste společně s dětmi vytvořili jsou nádherné. Děkuji i za krásnou atmosféru při této akci. Zpěv na závěr byl výborný nápad! Díky Táňa

(Táňa, 2. 7. 2013 20:41)

Děkujeme Tomáškovi a jeho mamince za krásná slovíčka. Každý konec školního roku je pro nás velice dojemný, ale vždy máme radost, když se na nás školáčci přijdou podívat a pochlubit se prvním vysvědčením. Děkujeme a přejeme všem krásné prázdniny.

Loučení se školkou

(Jitka Kohoutová, 2. 7. 2013 9:33)

Milé paní učitelky touto cestou Vám chci ještě jednou poděkovat za krásný přístup jak k dětem tak rodičům. Za chvíle pohody strávené ve školce a za vaše snažení.
Když jsem se Tomíka ptala zda ve školce nic nezapomněl, se smutnýma očima mi odpověděl: "Zapomněl, Jitku a Táňu". Tak to jsem Vám děvčata napsat musela, dojímá mě to i teď když to píši. :-)
Mějte se moc hezky, užijte si dovolené a načerpejte nové síly....Někdy se na vás se školákama přijdeme podívat. Pa Jitka a kluci.

Pasování na školáka

(Soprovi, 27. 6. 2013 15:13)

Děkujeme za krásně připravenou akci pasování na školáka.Vše bylo moc pěkné a dokonale připravené.Děti zářily pohodou.Budoucí školáci na Vás budou jistě s láskou vzpomínat a my rodiče také!Jste skvělé!!Děkujeme.

Pasování na školáka

(Martin Záliš, 27. 6. 2013 14:54)

Chtěl bych Vám poděkovat za skvěle naplánovanou akci. Vše bylo super...:-). Děti byly jako vždy perfektní...:-).

Školanda 2013

(Martin Záliš, 17. 6. 2013 11:05)

Super fotky ze školandy...:-)..., jak je vidět, určitě jste se tam nenudili. Anička má opět plno skvělých zážitků, o kterých doma básnila. Posílám velké poděkování celému realizačnímu týmu...;-). Odvádíte skvělou práci...!!!

Fotky ze školandy

(Jitka Kohoutová, 15. 6. 2013 20:07)

Děkujeme za pěkně zdokumentovanou školandu, je vidět, že jste si to užili. Děti budou mít jistě na co vzpomínat.
Jste jedničky !

Školanda

(Táňa, 15. 6. 2013 18:12)

Uděluji pochvalu všem dětem, které byly s námi na školandě. Děti všechno zvládly - úkoly, úklid i trochu těch slziček. Chválím i všechny rodiče - děti byly perfektně připravené,nikomu nic nechybělo!Děkujeme

Školanda

(Verča, 15. 6. 2013 5:38)

Krásný fotečky.Je vidět,že jste si to užily:-).

Beseda se zdravotnicí

(Veronika ze školky, 24. 5. 2013 21:17)

Chtěla bych poděkovat paní Lehečkové za pěkně připravenou a poučnou besedu.Člověk si osvěžil základy ze zdravovědy a zároveň se dozvěděl něco nového.Děkuji :-)Veronika

Setkání dětí a pejsků

(Martin Záliš, 17. 4. 2013 14:28)

Dobrý den,
chtěl bych vám všem poděkovat za krásnou atmosféru, kterou jste nám všem připravili. Musím konstatovat, že děti mají ve vaší školce ohledně pejsků (a nejen pejsků)na svůj věk velký přehled. Myslím si, že jako tým MŠ odvádíte opravdu velmi dobrou práci a za to vám všem patří velký obdiv a velký dík.
Budu se tešit na příští setkání a na průběh soutěže v malování na téma "pes".
Mějte se krásně
Záliš Martin - CHS z Falkenštejna