Jdi na obsah Jdi na menu
 


Těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vánoční besídka

(Jana Martincová, 13. 12. 2011 22:17)

Dobrý večer, ráda bych poděkovala za dnešní vánoční besídku. Byla krásná. Těším se na další akce :-). Martincová

Zdobení perníčků

(Táňa, 7. 12. 2011 22:02)

Dobrý večer,chtěla bych velmi poděkovat p.Haně Kašparové za přípravu polevy na naše zdobení perníčků.Děkuji rodičům,kteří si našli chvilku pro své děti a společně nazdobili perníčky.Děti se na tuto akci velmi těšily,perníčky jsou opět krásné.Zároveň mi je líto těch dětí,které musely odejít bez nazdobení toho svého perníčku,neboť si rodiče nenašli chvilku,nebo ani o akci nevěděli ( stačí si přečíst akce na měsíc).

Podzimníčci

(Táňa, 15. 10. 2011 21:40)

Děkuji dětem a rodičům za krásné "podzimníčky",které společně vyrobili.Vyzdobíme si "podzimní"školku.

přání

(Táňa, 31. 8. 2011 17:46)

Přeji "našim" školáčkům mnoho úspěchů v novém, školním roce,mnoho krásných zážitků,nové kamarády a už se těšíme,až nám přinesete ukázat první jedničky!

Poděkování

(Brožová Miluše, 28. 6. 2011 5:37)

Díky za krásné odpoledne ve školce a za hezké rozloučení s předškoláky. Super! Brožová

školanda

(Veronika Zázrivcová, 6. 6. 2011 21:49)

Dnes jsme s Aničkou mrkly na fotečky ze školandy a konečně mi Ani i něco povyprávěla..myslím že si svou první školandu moc užila..děkuji vám za to.. a skláním se před vámi, žë i po tak náročném týdnu jste dnes opět (a jako vždy) vítali dětičky do školky s úsměvem.

jen tak

(Gabriela Eisenmann, 7. 5. 2011 18:02)

Ségra,ty máš tedy ve všem ránu,ale vyřádíš se viď? Máte to moc hezké a obdivuji vaši fantazii a nervy. Ahoj všem

Zdobení velikonočních kraslic

(Táňa, 19. 4. 2011 20:33)

Dobrý den,opět velmi děkuji p.Zdeně Kašparové za upečené perníčky a za polevu na zdobení.Rovněž děkuji všem rodičům,kteří se zúčastnili naší velikonoční akce.Pochvalu si zaslouží i děti za nádherné kraslice.Táňa

Masopust

(Kohoutová Karla, 1. 3. 2011 14:25)

prohlédli jsme si s Matýskem (prvňáček) fotky z letošního precizního Masopustního reje a Macek jen smutně pronesl: Škoda, že jsem tam nebyl. I já si myslím, že je pro ostatní děti škoda, že nemohou být ve vaší školce! Jste úžasní!

Gratulace

(Táňa, 31. 1. 2011 20:21)

Gratuluji všem "našim" prvňáčkům k prvnímu vysvědčení a přeji další úspěchy v druhém pololetí.
Táňa

Zdobení perníčků

(Táňa, 7. 12. 2010 20:47)

Dobrý večer,chtěla bych velmi poděkovat p.Zdeně Kašparové za přípravu polevy a krásnou ukázku zdobení perníčků.Děkuji i všem rodičům,kteří se akce zúčastnili.Perníčky jsou krásné a vánoční stromečky nádherné.Táňa

minulost

(Karla Kohoutová, 25. 11. 2010 21:25)

Krásný večer, musela jsem nahlédnout do "naší" bývalé školky, jak se jí daří a nostalgicky zamáčknout slzu. Přece jen se školka již nevrátí a bylo to pěkné období, nejen pro prcka, ale také pro mne. Se školou nejsou žádné problémy, přesto si velmi ráda vzpomenu na křídla učitelek ze školky, perfektní akce a spoustu zážitků. Jsem pyšná, že máme takovou úžasnou školku a dovolím si říci, že již nyní vyhlášenou!!, v tak malé vesničce.
Děkuji a přeji mnoho šťastných úsměvů

Pozimníčci

(Táňa, 22. 10. 2010 22:16)

Přeji hezký den všem, kteří nyní čtou tyto řádky.Chtěla bych poděkovat dětem i rodičům,za krásné 'podzimníčky¨,které jste vyrobili při našem společném setkání.Musím říci, že se zdokonalujete,rok od roku jsou hezčí.Již teď se těším na další akci ¨malování perníčků¨,kde nám jistě opět předvedete jak jste šikovní.Děkuji Táňa

Odpověď

(Jolana Důnovská, 13. 9. 2010 16:58)

Děkuji za informaci.Barunka Vás všechny pozdravuje a určitě se zastavíme. Pořát sledujeme vaše stránky a čerpáme z nich inspiraci co vařit.Barunka po mě chce špenátovou polévku,možná by tu mohla mít Irenka svůj blog jak se co váří,prože není na světě mlsnějšího dítěte než co je Barča.Jaště jednou všechny pozdravujeme a přejeme krásné podzimní dny.

Odpověď

(Táňa, 12. 9. 2010 19:00)

Dobrý den p.Důnovská,nejdříve pozdravuji Barunku a celou Vaši rodinu. Věřím,že se Vám v novém bydlišti líbí a hlavně Barunce ve škole.Vzdělávací program na který se ptáte je rozdělen do tématických celků tzv.barevné kamínky.Je velice podobný našemu.Myslím,že je důležité jaké p.uč.s tímto programem pracují a hlavně jaký mají vztah k dětem.Jistě máte možnost ve vybrané školce se podívat na práci s dětmi a blíže poznat personál.Přeji Haničce,aby se jí ve školce líbilo, tak jako Barunce u nás.Zastavte se v MŠ,rádi Vás uvidíme.

Dotaz

(Jolana Důnovská, 10. 9. 2010 15:52)

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat p.Malinkovičová jestli víte něco o vzdělávacím programu G.aM.Přikrylových "Objevujeme svět pro život" Vybírám školku v Ostrově a zajímal by mě váš názor.Chtěla bych najít taky tak suprovou školku jako je ta vaše:-))Přeji krásný den Důnovská

Podekovani MŠ

(Marina Kučko(Bidařovy), 2. 9. 2010 18:56)

Jelikož jsem cizinka,tak se předem omlouvam za pravopis, ale napsat to tu musim i kdyš s chybama. Jsem hrozne rada že moje deti udelali ten prvni krok do společnosti za ruku s Vami.Chci podekovat Jitce, Blance, Tat´ane a ostatnim za to,jak krasne,pečlive se starali o moje deti.Moc Vam všem dekuji, a poklona Vam!Ted´ už mam doma prvn´ačka,a trochu jsem zklamana, byla jsem od Vas ze školky zvykla na jiny standard peče a komunikace.Proste jste nejlepši!!!A ta pohodova přijemna atmosfera(diky Vaši organizaci) ktera panovala mezi detičkama i mezi dospelima mne ve škole proste chybi.Dekuji Vam a doufam že to bude lepši,jinak jdeme k vam zpatky :-)

Nostalgiské vzpomínky...:-)

(Dáša Fischerová, 3. 7. 2010 16:59)

Tak jsem náhodně zjistila, že školka v Citicích má nové webovky a je to moc pěkný. Společně s Pájou jsem prohlédla fotky z akcí a ze školky a Pavlínka ani po prvním školním roce nezapomněla, jak pěkně jí ve školce bylo. A to je velice příjemný pocit, když víte, že to vaše díťátko bylo spokojené. Jen tak dál holky, vedete to moc pěkně a věřte, že všude zveřejňuju jen samou chválu. Zdraví vás Dáša s věčnou otázkou: "A jak to vlastně bude...?"

Poděkování

(Jana Hošková, 13. 6. 2010 11:02)

Jako maminka budoucího prvňáčka bych chtěla poděkovat za sebe i za své děti všem v MŠ, kteří mají hezký vztah k dětem a mají je rády takové jaké jsou. Děkuji za krásné akce pro děti i pro rodiče. Hluboce smekám před paní ředitelkou Táňou, která se svým kolektivem dokázala vybudovat školku do dnešní podoby úplně od nuly, dokáže v dnešní době sehnat sponzory pro různé akce a i díky tomu je program pro děti velmi pestrý.Také děkuji za pochopení a vstřícnost při řešení individuálních starostí s dětmi.Mému Vítkovi se bude stýskat a bude mít hezké vzpomínky. Díky.

Pochvala

(Táňa, 5. 6. 2010 12:12)

Udělujeme pochvalu všem dětem,které byly s námi na "školandě" a jejich rodičům,kteří je tak bezvadně vychovali a vychovávají.I přes opravdovou nepřízeň počasí jsme si pobyt užili. Nikdo z dětí "nekňoural" a statečně za každého počasí vyrážely na tůry a vycházky po okolí.V jídelně se pan kuchař nestačil divit kolik toho naše děti sní.Udržovat pořádek ve svých věcech byl sice pro někoho trochu "tvrdší oříšek",ale s pomocí kamarádů se vždy vše zvládlo.Každé ráno,děti,které se vzbudily dříve,nechaly ostatní v klidu dospat.Na této "školandě jsme poznali,že máme opravdu perfektní děti,kteří už ví co je kamarádství a opora druhému v nesnázích.Ještě jednou děkujeme. A snad už příští rok bude hezky,vždyť nám pršelo už po třetí!!!