Modernizace výpočetní techniky

Město Březová získalo dotační podporu na realizaci projektu „Modernizací výpočetní techniky ZŠ Březová k zvýšení kvality výuky“ a my jsme partnery tohoto projektu.

IROP_CZ_RO_B_C RGB.jpg

Název projektu: Modernizací výpočetní techniky ZŠ Březová k zvýšení kvality výuky

Příjemce: Město Březová

Stav projektu: Projekt ve fyzické realizaci

Termín realizace: 16. 6. 2020 – 30. 6. 2021

Registrační číslo: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0014698

Stručný popis projektu:

Díky realizaci projektu získají žáci a učitelé nově vybavenou počítačovou učebnu, která bude zaměřená na rozvoj klíčových kompetencí ve schopnosti práce s digitálními technologiemi a v oblasti přírodních věd. Pořizované vybavení zvýší kvalitu výuky informačních technologií a přírodovědných oborů na škole a poskytne žákům nové podněty k poznávání různých jevů a procesů v oblasti IT i přírodních věd, které je budou bavit.

Hlavním cílem projektu je zvýšení kvality vzdělávání na Základní škole Březová.

Dílčími cíli projektu je dále:

- zvýšení kvality výuky v klíčové kompetenci schopnost práce s digitálními technologiemi

- zvýšení kvality výuky v klíčové kompetenci v oblasti přírodních věd

- zvýšení motivace žáků k práci s moderními technologiemi a jejich praktickým využitím v různých oborech

- zefektivnění výukového prostředí

- zvýšení důrazu na praktické dovednosti v oblasti IT, které mohou žáci později uplatnit v osobním i pracovním životě

- podpoření rovného přístupu ke kvalitnímu vzdělávání

Na projekt je poskytována finanční podpora z EU.